شماره : 284
25 / 8 / 1400 - 21:12

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي تصریح کرد؛؛

«همزيستي يعني وحدت در عين کثرت»

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي با اشاره به موضوع همزيستي اقوام و مذاهب مختلف در استان اظهار کرد: «همزيستي يعني وحدت در عين کثرت» که در آذربايجان غربي شاهد شکوفايي در اين ارتباط هستيم.؛

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي تصریح کرد؛
«همزيستي يعني وحدت در عين کثرت»

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي با اشاره به موضوع همزيستي اقوام و مذاهب مختلف در استان اظهار کرد: «همزيستي يعني وحدت در عين کثرت» که در آذربايجان غربي شاهد شکوفايي در اين ارتباط هستيم.
به گزارش پایگاه خبری شیدا خبر، اين مقام امنيتي استان در ششمين نشست رسانه اي خود با اصحاب رسانه ، آذربايجان غربي را از جمله استان هاي امن کشور برشمرد و افزود : هر چند شرايط جغرافيايي منطقه، اين نقطه از ايران اسلامي را جزو استان‌هاي حساس مي داند، اما امنيت و همزيستي اقوام و مذاهب مختلف در کنار يکديگر، شرايط را براي سرمايه‌گذاري اقتصادي بيش از پيش در اين منطقه فراهم کرده است.
وي در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اصحاب رسانه در استان در خصوص مسئله همزيستي اقوام و مذاهب در استان قلم فرسايي کنند و در خصوص مسائل پيراموني و تاثير آن در توسعه و ساير مسائل باژرف نگري ، در مسير شکوفايي استان در همه زمينه ها اقدام نمايند.
او گفت: نيروهاي امنيتي و ساير دستگاههاي ذيربط تمام تلاش خود را براي ايجاد امنيت در همه زمينه ها از نقاط مرزي استان گرفته تا عمق شهرها و روستاها به کار گرفته اند و بايد اعلام کنيم که امنيت کامل در سطح منطقه حاکم است و مشکل خاصي در اين رابطه وجود ندارد.

توانايي سرکوب گروهک ها در آن سوي مرزها را داريم
مديرکل اطلاعات آذربايجان غربي در ادامه با بيان اينکه هم مرزي اگرچه که محسنات زيادي در رابطه اقتصادي مي تواند داشته باشد با اين حال تحرکات برخي از گروهک‌هاي تروريستي در نقاط مرزي با کشورهاي همسايه گاها مشکلات مخصوص به خود را دارد، با اشرافيت کامل به آنها هشدار مي دهيم: نه تنها در داخل کشور و در مرزها بلکه در آنسوي مرزها هم توان سرکوب آنها را داريم.
وي اضافه کرد: امنيت کشورهاي همسايه نيز براي ما اهميت ويژه‌اي دارد که در همين راستا دشمنان انقلاب اسلامي بدانند کساني که امنيت منطقه را به مخاطره بياندازند به عنوان مثال حتي در اربيل نيز امنيت نخواهند داشت.

گوشه هايي از عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربايجان غربي
مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي در خصوص برخورد با اراذل و اوباش و مخلان امنيت عمومي در سطح استان، اظهار داشت: در حالي که در نقاط صفر مرزي امنيت کامل برقرار است اين به هيچ وجه قابل قبول نيست که در داخل شهرها عده‌اي ذره اي سبب دلهره و اضطراب مردم و باعث خدشه‌دار شدن امنيت عمومي شوند؛ از همين تريبون اعلام مي‌کنم کساني که قصد به زيرسوال بردن امنيت مردم را داشته و سبب آزرده خاطر شدن مردم ‌شوند، با آن ها برخورد خيلي شديدي انجام خواهد گرفت.
او گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) طي امسال از 34 هزار هکتار زمين خواري در آذربايجان غربي جلوگيري بعمل آمده و مساله زمين خواري مورد رصد دقيق بوده و موضوع معدن خواري در شهرستان چايپاره در شمال استان نيز تحت پيگيري است.
وي با اشاره به نظارت بيشتر به موضوع ورزش در آذربايجان‌غربي، بيان کرد: بايد ورزش استان مديريت و با نظارت بيشتر مشکلات مطرح شده در اين حوزه حل شود.
به گفته اين مقام مسئول شاهد کاهش 80 درصدي گروگانگيري اتباع خارجي در آذربايجان‌غربي طي ماههاي گذشته هستيم و در يکي از اين موارد ، درگيري مسلحانه با يکي از باندها در شمال استان باعث کشته شدن يکي از آدم ربايان خشن که به شکنجه افراد ربوده شده مي پرداخت ، گرديد.
مديرکل اطلاعات استان همچنين در خصوص برخورد مداوم با فرارهاي مالياتي برنامه ريزي شده و بزرگ ، اظهار کرد: اخيراً باندي را متلاشي کرديم که با شگردهاي مختلف هزاران گوشي موبايل را با شگردهاي مختلف و سواستفاده از مشخصات شهرونداني که به خارج از کشور سفر داشتند با ظاهر قانوني وارد کشور کرده و ضمن فرار از ماليات و عوارض قانوني ، آن ها را در سطح استان و کشور فروخته و پول هنگفتي را حاصل کرده اند.
برخورد با شبکه کلاهبرداري معاملاتي املاک با بيش از 200 مورد کلاهبردي در يک مورد ، متلاشي کردن شبکه صدور مدرک تحصيلي جعلي از ديپلم گرفته تا دکترا و حتي پزشکي ، مبارزه با گروههاي تکفيري تبليغي و ضد ديني ، تلاش وافر در بخش سلامت و رصد اطلاعاتي و اقدامات موثر در مبارزه با بيماري کرونا و حصول آرامش نسبي در اين زمينه در استان ، برگزاري جلسات مختلف با بزرگان اهالي ساير مذاهب و طوايف ساکن در استان از ديگر مواردي بود که مديرکل اطلاعات آذربايجان غربي به آنها پرداخت و توضيحاتي در اين خصوص ارائه داد.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 284 توسط admin و در روز سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 21:12:43
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 270
6 / 7 / 1400 - 17:51

روزنامه ولایت شرق چاپ سه شنبه 6 مهر 1400؛؛

پانصد و پنجاه و نهمین شماره روزنامه ولایت شرق منتشر شد

پانصد و پنجاه و نهمین شماره روزنامه ولایت شرق(روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد دینی، قرآنی و پایداری) منتشر شد.؛
روزنامه ولایت شرق

صفحه اول شماره 559 روزنامه ولایت شرق

در شماره 559 روزنامه ولایت شرق می خوانید:

امام خامنه ای در مراسم اربعین حسینی:

«تبیین» خنثی کننده هجمه تبلیغاتی دشمن است

فرماندار تربت حیدریه:

نیروهای مسلح تهدید و تحریم را به فرصت تبدیل کردند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

ایستادگی در برابر استکبار برگرفته از سیره حسینی است

استاندار تأکید کرد؛

ضرورت رفع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی

دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا داشت(یادداشت شماره 559 به قلم محمدحسین حمزه)

برگزاری دوره سراسری توانمندسازی داوری مسابقات قرآن ویژه فرهنگیان

«حرم مطهر رضوی» ملجأ جاماندگان اربعین

مرمت و احیای حجرات مسجد جامع ارومیه نیازمند تخصیص اعتبار است

با حضور مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مقامات نظامی و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد؛

یادواره شهدای رسانه و تجلیل از خبرنگاران دفاع مقدس

نمایشگاه عکس سوگواره مهر محرم در حرم رضوی افتتاح شد

آیین تجلیل از یادگاران دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

 

روزنامه ولایت شرق، روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد قرآنی، دینی و پایداری است که به صورت منظم و روزانه در 8 صفحه به همراه ضمائم منتشر می گردد.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه ولایت شرق، ساقی نصیری بوده و علی علیزاده نیز سردبیر این روزنامه می باشد.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 270 توسط modir و در روز سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 17:51:26
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 267
6 / 7 / 1400 - 11:52

مشتریان بانک بروز رسانی کنند؛؛

نسخه جدید موبایل بانک و سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران رونمایی شد

به منظور توسعه و بهبود خدمات بانکداری الکترونیکی و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید مبتنی بر وب سامانه همراه بانک رفاه کارگران راه اندازی شد.؛

به گزارش پایگاه خبری شیدا خبر به نقل از اولدوز خبر، در نسخه جدید مشتریان می توانند خدماتی نظیر چک های صیادی(پیچک) شامل انتقال چک صیادی، تایید چک صیادی، استعلام چک توسط دارنده و استعلام چک توسط صادر کننده و همچنین سایر خدمات نظیر ثبت نام و بازنشانی رمز همراه بانک و تغییر تصویر پس زمینه کارت را دریافت کنند.

نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران راه اندازی شد

به منظور بهبود و ارتقای کیفیت خدمات الکترونیکی بانک رفاه و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی این بانک راه اندازی شد.

در نسخه جدید که ویژه مشتریان حقیقی است خدماتی همچون، “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک، دریافت رسید از گزارش صورتحساب و امکان مشاهده مانده و سقف ریالی تراکنش های هر حساب در روز ارائه شده است.

نحوه فعال سازی سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک مشتریان بانک رفاه کارگران

بر اساس این گزارش، کاربران سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی می توانند با استفاده از منوی “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” در صفحه ورود به سامانه اینترنت بانک و با ورود اطلاعات کارت و شماره موبایل خود نسبت به فعال سازی سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک و یا تغییر نام کاربری، رمز عبور اول و دوم خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، اقدام کنند.

امکانات سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک برای مشتریان بانک رفاه کارگران

کاربران بانک رفاه کارگران می توانند از طریق گزارش صورتحساب نسبت به دریافت و چاپ رسید تراکنش مورد نظر اقدام کنند.

علاوه بر این، پس از انتخاب حساب مبدأ در زمان انتقال وجه در منوهای انتقال وجه فوری، پایا، ساتنا، پرداخت قبض، پرداخت حق بیمه کارفرمایان و پرداخت تسهیلات در سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران امکان مشاهده سقف مبلغ قابل انتقال در 24 ساعت و حداکثر مبلغ قابل انتقال در شبانه روز جاری از حساب مبدأ برای کاربران این بانک فراهم شده است.

5941 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک رفاه کارگران در مرداد ماه

بانک رفاه کارگران در مرداد ماه سال جاری 5941 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.

در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، شعب سراسر کشور بانک رفاه کارگران در مرداد ماه سال جاری 6905 فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ 5941 میلیارد ریال پرداخت کردند.

بر اساس این گزارش و بر مبنای اطلاعات استخراج شده از سامانه ازدواج بانک مرکزی، تعداد 31744 متقاضی نیز تا پایان مرداد ماه در صف دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از این بانک قرار دارند.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 267 توسط modir و در روز سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 11:52:43
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 261
25 / 3 / 1400 - 2:09

شماره 130 نشریه قله منتشر شد

شماره جدید هفته نامه قله با مطالب متنوع منتشر شد.؛

شماره 130 هفته نامه قله در تاریخ 20 خرداد 1400 منتشر و در پیشخوان روزنامه فروشی های آذربایجان غربی قرار گرفت.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 261 توسط admin و در روز سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 02:09:18
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 258
13 / 3 / 1400 - 3:27

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي:؛

رسانه‌ها از عوامل افزايش مشارکت مردم در انتخابات هستند

مديرکل اطلاعات استان آذربايجان غربي رسانه ها را از جمله عوامل افزايش مشارکت مردم در عرصه انتخابات معرفي کرد. ؛

مديرکل اطلاعات آذربايجان‌غربي:

رسانه‌ها از عوامل افزايش مشارکت مردم در انتخابات هستند

شیدا خبر:

مديرکل اطلاعات استان آذربايجان غربي رسانه ها را از جمله عوامل افزايش مشارکت مردم در عرصه انتخابات معرفي کرد.

اين گزارش حاکي است ؛ مديرکل اطلاعات آذربايجان غربي در نشست هم‌انديشي اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه پيرامون انتخابات پيش رو گفت: رسانه‌ها بايد با حرفه‌اي گري، در چارچوب قانون، با اطلاع‌رساني صحيح و توجه به نياز‌هاي مخاطبان زمينه‌ساز تحقق مشارکت حداکثري مردم در انتخابات باشند.
وي با بيان اينکه “رسانه‌هاي جمعي” يکي از عوامل و متغير‌هاي مهم در افزايش مشارکت مردم در انتخابات هستند، تلاش هاي دشمن بيروني را ناامن‌سازي کشور در حوزه نظامي، اطلاعاتي و رسانه‌اي عنوان کرد و افزود: دشمنان همواره به دنبال توليد محتواي دروغين در فضاي مجازي و ايجاد فاصله بين مردم و حاکميت هستند.
اين مقام امنيتي استان افزود: نگاه گروه‌هاي معاند، سرويس‌هاي اطلاعاتي دنيا، گروه‌هاي سلطنت‌طلب و … بر اين موضوع متمرکز شده است که القا کنند در داخل کشور التهاب ويژه‌اي وجود دارد لذا مقابله با هجمه تبليغاتي دشمن در فضاي مجازي و حقيقي ضروري است.
وي سپس کارکرد‌هاي انتخابات در کشور را برشمرد و اذعان کرد: اولين کارکرد انتخابات نياز جامعه به تغيير است، وقتي انتخاباتي برگزار مي‌شود دولت جديد با وزراي جديد، کارکرد جديد، شعار جديد و گشايش جديد روي کار مي‌آيد که تامين‌کننده تغييرات در جامعه است.
مديرکل اطلاعات آذربايجان غربي با اشاره به اينکه انتخابات گفتمان‌هاي پراکنده را در يک محور قرار مي‌دهد، ادامه داد: با برگزاري انتخابات بخشي از نارضايتي‌ها در جامعه فروکش مي‌کند و مردم منتظر عکس العمل‌ها و تحرکات دولت‌ها مي‌شوند.
اين مقام مسئول اميد به آينده بهتر، کاهش ميزان خطرپذيري نظام، افزايش انسجام اجتماعي در لايه‌هاي مختلف جامعه را از ديگر کارکرد‌هاي انتخابات برشمرد و اذعان کرد: ضدانقلاب بيروني که در 40 سال گذشته به کمک فضاي مجازي و حقيقي سعي در فروپاشي نظام دارد، با ديدن انتخابات سالم، با امنيت کامل و مشارکت خوب تسليم شده است به طوري که خروجي انتخابات در کشور برقراري امنيت کامل، استقرار دولت با کابينه جديد و شکست توطئه‌هاي دشمن بوده است.
اين مقام امنيتي افزود: براساس نظرسنجي‌هاي صورت گرفته، شيب مشارکت مردم رو به افزايش است.
مديرکل اطلاعات آذربايجان غربي اضافه کرد: براساس فرمايشات امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري زماني مردم‌باوري حاصل مي‌شود که خداباوري داشته باشيم و اين زماني تحقق مي‌يابد که به خودباوري رسيده باشيم.
* نقش موثر رسانه ها در فرهنگ‌سازي
حجت‌الاسلام دکتر ناصر خداياري مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان غربي هم در اين نشست گفت: رسانه‏‌ها نقش موثري در تحولات جوامع، فرهنگ‌سازي و مشارکت حداکثري مردم در پاي صندوق‌هاي راي و آگاهي بخشي مردم برعهده دارند.
وي افزود: حضور حداکثري مردم در پاي صندوق راي فرآيندي است که رسانه‌ها از ارکان مهم آن محسوب مي‌شوند.
اين مقام فرهنگي استان اضافه کرد: انتخابات فرصتي براي همبستگي و انسجام ملي و شرکت در تعيين سرنوشت و آينده کشور بوده و مشارکت حداکثري و برگزاري انتخابات با شکوه به نوعي تضمين آينده کشور و پشتوانه‌اي مستحکم براي نظام است.
خداياري با تاکيد بر رقابت سالم بين کانديدا‌ها اذعان کرد: اصحاب رسانه و هنر به دليل حضور پررنگ در بين آحاد مختلف مردم، بايد زواياي مختلف چيستي انتخابات و فوايد آن را بازگو کرده و نقش اساسي در حضور پرشور مردمي در پاي صندوق‌هاي راي داشته باشند.
در ادامه مراسم نمايندگان اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه ديدگاه‌هاي خود را بيان کردند.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 258 توسط admin و در روز پنجشنبه 13 خرداد 1400 ساعت 03:27:42
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 254
8 / 3 / 1400 - 6:18

روزنامه ولایت شرق شنبه 8 خرداد 1400 شماره 471

به گزارش شیدا خبر در شماره 471 روزنامه ولایت شرق می خوانید: امام خامنه ای: میدان انتخابات میدان خدمت و سبقت گرفتن از خیرات است امام جمعه مشهد: پیامبر(ص) مشارکت سیاسی را یک تکلیف برای ما تعیین کردند میدان پشتوانه دیپلماسی و منشاء اصلی قدرت است مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی: مردم در انتخابات حضور مناسبی

به گزارش شیدا خبر در شماره 471 روزنامه ولایت شرق می خوانید:

امام خامنه ای: میدان انتخابات میدان خدمت و سبقت گرفتن از خیرات است

امام جمعه مشهد: پیامبر(ص) مشارکت سیاسی را یک تکلیف برای ما تعیین کردند

میدان پشتوانه دیپلماسی و منشاء اصلی قدرت است

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی: مردم در انتخابات حضور مناسبی خواهند داشت

دست برتر مقاومت اسلامی در میدان

فعالیت انتخاباتی مبلغات صرفاً دعوت به حضور حداکثری است

خدمات قرآن کریم به دانش و رفتار اخلاقی

امام جمعه ارومیه: رقابت های انتخاباتی باید میدان مسابقه برای خدمت باشد

یادواره شهدای مرزبانی خراسان رضوی برگزار شد

حضور همگانی در انتخابات یک واجب اجتماعی و تکلیف الهی است

شرکت نکردن در انتخابات تضییع حق مردم است

عدم احراز صلاحیت یک نامزد به مفهوم اهلیت نداشتن او نیست

بانیان خیر در کشور 100 هزار جلد قرآن کریم اهدا می کنند

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 254 توسط modir و در روز شنبه 8 خرداد 1400 ساعت 06:18:34
© Copyright 2021 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر