شماره : 932
۲۹ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۸

معاون سیاسی استانداری آذربايجان غربي:؛

توجه به زیرساخت های فرهنگی اولویت برنامه‌های استانداری است

ابراهیمی بر توجه به زیرساخت‌های فرهنگی به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی برنامه های استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد .؛

معاون سیاسی استانداری آذربايجان غربي:

توجه به زیرساخت های فرهنگی اولویت برنامه‌های استانداری است

شیدا خبر:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی ۲۶ فروردین، در ویژه برنامه «جشن هنر انقلاب» حوزه هنری آذربایجان غربی طی سخنانی بر توجه به زیرساخت‌های فرهنگی به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی برنامه های استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد .

به گزارش شیدا خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، رضا ابراهیمی در این برنامه در جمع هنرمندان و مسئولان فرهنگی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید «سید مرتضی آوینی» اظهار کرد: ما متاسفانه در معرفی چهره‌های شاخص انقلاب اسلامی و قهرمانان ملی بسیار غفلت کرده‌ایم و نتوانسته‌ایم آنها را به نسل کنونی جامعه معرفی کنیم که در این راستا حوزه هنری آذربایجان غربی بایستی این موضوع را در سرلوحه برنامه‌های کاری خود قرار دهد.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن حمایت استانداری آذربایجان غربی از اجرای جشنواره ملی تئاتر در شهرستان ارومیه با اشاره بر فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی افزود:  ما در معرفی «سبک زندگی»  مناسب و استاندارد مطابق با فرهنگ ایرانی و اسلامی مشکلات اساسی داریم و حتی نتوانستیم اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را که گرفتار سیاه نمایی‌های دشمن شده است به نسل کنونی جامعه منتقل کنیم که در این خصوص استفاده از ابزار هنر و تولید برنامه‌های فرهنگی و هنری با محتوای لازم می‌تواند بسیار موثر باشد.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 932 توسط admin و در روز چهارشنبه 29 فروردین 1403 ساعت ۱۸:۵۸:۱۶
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 929
۲۸ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد؛؛

نقش رییس جمهور در پیوند قوت دیپلماسی و قدرت میدان با عملیات «وعده صادق»

جلال زاده گفت: نقش شخص رییس جمهور به عنوان رییس دولت و همچنین رییس شورای عالی امنیت ملی در این پیوند مبارک بی‌نظیر بود.؛

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد؛

نقش رییس جمهور در پیوند قوت دیپلماسی و قدرت میدان با عملیات «وعده صادق»

شیدا خبر:

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلسبا بیان اینکه قوت دیپلماسی و قدرت میدان، عامل تولید اقتداری تاریخی و راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران بود؛ اظهار کرد: نقش شخص رییس جمهور به عنوان رییس دولت و همچنین رییس شورای عالی امنیت ملی در این پیوند مبارک بی‌نظیر بود.

به گزارش شیدا خبر به نقل از ایرنا؛ وحید جلال‌زاده در ادامه گفت: ملت ایران به داشتن چنین فرزندان دلاور و قهرمانی که باعث غرور ملی هستند، افتخار می کند و فرزندان ما در نیروهای مسلح هر کجا منافع ملت ایجاب کرده از جان خود گذشته‌اند و در این حمله تاریخی توانسته‌اند قدرت خود را به دشمن تحمیل کنند.

وی افزود: قوت دیپلماسی و قدرت میدان، الگوی بی‌بدیلی را در عملیات وعده صادق به‌وجود آورد که محصول آن تولید اقتداری تاریخی و راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران بود.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: این الگو می‌تواند در دیگر موضوعات کشور و در تولید قدرت برای ایران مورد بهره‌برداری قرار گیرد. نقش شخص رییس جمهور به عنوان رئیس دولت و همچنین رئیس شورای عالی امنیت ملی در این پیوند مبارک بی‌نظیر بود.

وی ادامه داد: این وحدت کلمه میان نیروهای مسلح و دولت باور «ما می‌توانیم» را در حق دفاع مشروع و زیر ضربه بردن رژیم صهیونیستی تکمیل کرد و این پیام را به جهان مخابره کرد که در ایران برای دفاع از امنیت ملی و تمامیت ارضی هیچ اختلافی وجود ندارد و همگان بر روی این موضوع اتفاق نظر دارند و افکار عمومی دنیا شاهد اتحاد و همدلی آحاد ایرانیان در پاسخ تنبیهی سپاه به رژیم صهیونیستی بودند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جلسه اول شورای امنیت سازمان ملل که به درخواست دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی و جلسه دوم که به خواست رژیم صهیونیستی تشکیل شد حاصل جمع این دوجلسه به نفع جمهوری اسلامی بود.

جلال‌زاده خاطرنشان کرد: ادامه عملیات میدان در پشت میزهای دیپلماسی استمرار یافت و غربی‌ها که به کمک رژیم صهیونیستی شتافته بودند به‌جز سخنرانی چیزی عایدشان نشد و این موفقیتی برای دستگاه دیپلماسی در ادامه پیروزی‌های فرزندان ملت و نیروهای مسلح بود که در حمله به مناطقی از رژیم صهیونیستی محقق شد.

این گزارش حاکی است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد یکشنبه – ۲۶ فروردین ماه – با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک دهها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

در جریان این پاسخ تنبیهی و متقابل تعداد قابل توجهی موشک کروز و بالستیک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شد که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.

ایران پس از این پاسخ تنبیهی به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داده است که اگر دست از پا خطا کنند، سیلی بعدی محکم‌تر خواهد بود.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 929 توسط admin و در روز سه شنبه 28 فروردین 1403 ساعت ۱۴:۴۸:۴۹
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 926
۲۶ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷

فرمانده کل ارتش هشدار داد؛؛

مجازاتی سخت‌تر برای رژیم صهیونیستی در صورت اصرار بر اقدامات تجاوزکارانه

سرلشکر موسوی گفت: اگر رژیم نامشروع صهیونیستی بخواهد بر اقدامات تجاوزکارانه خود اصرار کند، این بار با مجازاتی سنگین‌تر و سخت‌تر مواجه خواهد شد.؛

فرمانده کل ارتش هشدار داد؛

مجازاتی سخت‌تر برای رژیم صهیونیستی در صورت اصرار بر اقدامات تجاوزکارانه

شیدا خبر:

سرلشکر موسوی با اشاره به عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم صهیونیستی، گفت: اگر رژیم نامشروع صهیونیستی بخواهد بر اقدامات تجاوزکارانه خود اصرار کند، این بار با مجازاتی سنگین‌تر و سخت‌تر مواجه خواهد شد.

به گزارش شیدا خبر به نقل از دفاع پرس، امیر سرلشکر «سیدعبدالکریم موسوی» فرمانده کل ارتش با اشاره به عملیات «وعده صادق» که در واکنش به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی انجام شد، اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که ما را هم یکی از سربازانی قرار داد تا در این گوشمالی تنبیهی رژیم نامشروع صهیونیستی و در پاسخ به اشاره ولایت، سهمی داشته باشیم.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی با گذر از خطوط قرمز و مغایر قوانین بین‌اللملی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق، حمله تجاوزکارانه‌ای انجام داد و تعدادی از مستشاران ما را به شهادت رساند، افزود: سازمان‌های بین‌اللملی باید ذیل بند هفت منشور سازمان ملل متحد به مجازات رژیم صهیونیستی می‌پرداختند؛ اما به دلیل قصور و اهمال آن‌ها از یک سو و مطالبه عمومی ملت بزرگ ایران از سوی دیگر، ما اقدام به این عملیات تنبیهی کردیم.

وی با اشاره به اینکه عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به دست رزمندگان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با محوریت نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم‌افزایی همه نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح انجام شد، گفت: لازم می‌دانم به همرزمان عزیزم در نیروی هوافضای سپاه و همه رزمندگان نیرو‌های مسلح در ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تبریک و خداقوت عرض کنم، به دلیل این موفقیت بزرگ و یک‌بار دیگر هشدار می‌دهیم که اگر رژیم نامشروع صهیونیستی بخواهد بر اقدامات تجاوزکارانه خود اصرار کند، این بار با مجازاتی سنگین‌تر و سخت‌تر مواجه خواهد شد.

فرمانده کل ارتش در پایان تأکید کرد: به سردمداران آمریکا نیز هشدار می‌دهیم که اگر در حمایت از رژیم صهیونیستی بخواهند ورود و یا مداخله کنند، تمام پایگاه‌ها و منافع آن‌ها به‌خصوص پایگاه‌هایی که از آن به عنوان مبدأ علیه جمهوری اسلامی ایران اقدامی صورت بگیرد، اهداف عملیاتی ما محسوب می‌شوند.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 926 توسط admin و در روز یکشنبه 26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۰۷:۴۴
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 921
۲۶ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۳:۰۳

در اطلاعیه شماره ۲ سپاه عنوان شد؛؛

هشدار قاطع ايران به دولت تروریستی آمریکا

سپاه در دومین اطلاعیه خود به دولت تروریستی آمریکا هشدار داد که هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران، پاسخ قاطع و پشیمان‌کننده نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.؛
در اطلاعیه شماره ۲ سپاه عنوان شد؛

هشدار قاطع ايران به دولت تروریستی آمریکا

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود در زمینه تنبیه رژیم جنایتکار صهیونیستی، از انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی این رژیم در سرزمین‌های اشغالی خبر داد و ضمن هشدار به دولت تروریستی آمریکا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران تأکید کرد: تهدید آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه منافع ایران از مبدأ هر کشوری، پاسخ متقابل و متناسب به منشأ تهدید را به دنبال خواهد داشت.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین

ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی!

با گذشت بیش از ۱۰ روز از سکوت و اهمال سازمان‌های بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محکومیت تجاوز و جنایت گری رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق به عنوان بخشی از خاک کشورمان و به شهادت رساندن ۷ تن از مستشاران قانونی کشور و عدم مجازات رژیم جنایتکار ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل؛ جان‌برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این جنایت‌ها و تحقق هشدار‌های پیشین و تامین مطالبه‌ی به‌حق ایران و به‌منظور تنبیه متجاوز، با استفاده از توانمندی‌های راهبردی اطلاعاتی، موشکی و پهپادی خود به اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی حمله و آن‌ها را با موفقیت مورد اصابت قرار داد و منهدم کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیروی از سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد:

۱. به دولت تروریستی آمریکا هشدار داده می‌شود هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران، پاسخ قاطع و پشیمان‌کننده نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را در پی دارد؛ همچنین آمریکا نسبت به اقدامات شرارت بار رژیم صهیونیستی مسئولیت داشته و در صورت عدم مهار این رژیم کودک کش در منطقه باید تبعات آن را بپذیرد.

۲. ضمن تأکید بر سیاست حُسن همجواری با همسایگان و کشور‌های منطقه تصریح می‌شود، هرگونه تهدید توسط دولت تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی از مبدأ هر کشوری پاسخ متقابل و متناسب جمهوری اسلامی ایران به منشأ تهدید را به دنبال خواهد داشت.

به ملت قهرمان ایران اطمینان می‌دهیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیرو‌های مسلح کشور در دفاع از منافع ملی تا پای جان ایستاده و تلاش‌های دشمنان برای برهم زدن امنیت و آرامش مردم را خنثی خواهد نمود.

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 921 توسط admin و در روز یکشنبه 26 فروردین 1403 ساعت ۰۳:۰۳:۴۹
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 918
۲۶ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۱:۰۱

اطلاعیه سپاه درباره‌ عملیات «وعده‌ صادق»؛؛

تنبیه متجاوز

نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.؛

……………………………………….

اطلاعیه سپاه درباره‌ عملیات «وعده‌ صادق»؛

تـنـبـیـه مـتـجـاوز

شیدا خبر:

نیروی هوافضای سپاه در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

به گزارش شيدا خبر ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت‌های اخیر رژیم خبیث صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، از شلیک و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ»

ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی! در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، در نخستین ساعات بامداد امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین ماه) دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی سایر نیرو‌های این نهاد انقلابی و مردمی، به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار دادند.

جزئیات این عملیات که با مصوبه‌ی شورای عالی امنیت ملی و زیر نظر ستاد کل نیرو‌های مسلح و با حمایت و همراهی غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح انجام پذیرفت، به زودی به استحضار مردم قهرمان ایران و آزادگان جهان خواهد رسید.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 918 توسط admin و در روز یکشنبه 26 فروردین 1403 ساعت ۰۱:۰۱:۴۰
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 785
۱۸ / ۱ / ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۶

برگزار می شود؛؛

کلاس های کانون زبان های خارجی گام برتر در ارومیه

کانون زبان های خارجی گام برتر در ارومیه که یکی از بهترین مراکز آموزش زبان است ، کلاس های زبان انگلیسی ، فرانسه، ترکی استانبولی و ... را با بهترین شرایط به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند.؛

موضوع: آگهی

ثبت شده در سایت شیدا خبر طی شماره 785 توسط admin و در روز شنبه 18 فروردین 1403 ساعت ۱۱:۲۶:۲۵
© Copyright 2024 https://sheydakhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر